מזל טוב – יש לך פתרון!

הכירו את תמצית הצמחים  המיוחדת ליולדת

השבועות הראשונים לאחר לידת התינוק הם גם התקופה בה גוף האישה עובר שינויים עצומים בפרמטרים הגופניים, הרגשיים והנפשיים. לצערנו, הרבה פעמים לא מייחסים להם את המשמעות הראויה, ואז היולדת הטרייה עלולה להגיע למצבי תסכול, עצבנות יתר, חולשה פיזית ואפילו חוסר תפקוד.

ברמת העיקרון, הגוף מתחיל “לחזור לעצמו” כבר מרגע הלידה – אך תהליך זה עשוי לארוך כשישה שבועות לאחר הלידה מפאת השינויים העמוקים שעברו על גוף האישה בהיריון ובלידה. פרק זמן זה בו גוף היולדת נרגע מהתהליך הארוך ומהשינויים אותם עברה היולדת, נקרא “תקופת משכב הלידה”.

בדרך כלל בתקופה הזאת, אימא טרייה נאלצת לחוות מגוון סימפטומים פיזיים על רקע שינויים הורמונליים שחיוניים להנקה, ביניהם: גלי חום והזעה מרובה, עצירות, נשירת שיער, דימום (כיוון שמקומה של השליה ברחם נרפא) ועוד. אמנם מדובר בתופעות שהן בגדר התקין, אך הן דורשות מהיולדת כוח, מנוחה ורוגע – שלא קל להגיע אליהם אחרי אירוע כל כך מורכב. בחלק גדול מהמקרים, האימא טרייה עלולה לסבול משינויים במצב הרוח, החל מדכדוך קל ועד לדיכאון עמוק והפרעות חרדה כמו התקף בהלה.

כמו כן, תקופת משכב הלידה לרוב מתאפיינת בתשישות יתר הנוצרת מחוסר שינה בלילות ותזונה לא מאוזנת עקב ארוחות לא סדירות, וכל זה על רקע הצורך להמשיך להחזיק את הבית ולתת תשומת לב לא רק לתינוק החדש, אלא גם לשאר בני המשפחה.

למרות שלא פשוט ליולדת הטרייה לדאוג לעצמה, חשוב שהיא תקפיד על אוכל איכותי ומזין היכול להשיב לה את כל רכיבי התזונה שנלקחו ממנה. תזונה לא מספקת ועשירה מדי בממתקים תפגע בכוחות הגוף ובתפקוד מערכת החיסון, תפחית את כמות הנוגדנים בחלב אם ועלולה אף לפגוע בייצורו.

מעבר לתזונה איכותית ומסודרת ומנוחה מספקת, ניתן להיעזר בהשלמות על בסיס צמחי מרפא על מנת לזרז את חזרת הגוף לשיגרה ולצמצם תופעות שליליות.

תערובת צמחי מרפא בנוזל ‘מזל טוב’ הינה בעלת השפעה אדפטוגנית (מחזקת), תומכת בשיקום גוף האישה לאחר הלידה, מסייעת להקלה על תופעות של תקופת משכב הלידה שיכולות להקשות על התפקוד היומיומי ועוזרת למנוע תשישות, עייפות וירידה במצב הרוח.

תערובת צמחית “מזל טוב” מסייעת בהקלה על תסמינים פיזיים האופיינים לתקופה שלאחר הלידה, מסייעת למנוע דיכאון או סיבוך רגשי לאחר הלידה, מקנה כוח לאישה לחזור ולתפקד מחדש, מחזקת ויכולה להיות חלק מטיפול בחולשה ועייפות המופיעות על רקע שינויים הורמונליים לאחר הלידה.

רוצה לחזור לשגרה בדרך טובה ונינוחה? לחצי כאן לפרטים נוספים

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *