אודות

לימדו עוד עלינו

"הדרך להחלמה מתחילה בהבנה"

חברת Better1 הינה חברה המתמחה בייצור ושיווק של תוספי תזונה וויטמינים ייחודיים שכל תפקידם הוא לעזור לכל אחד מלקוחותינו לחיות אורח חיים בריא ולשמור על תזונה טובה לאורך זמן.

החברה הוקמה לפני יותר מ-18 שנים ע"י אברהם ארליך, לאחר שהוא חיפש מזור לבעיה רפואית כרונית שנתגלתה אצל אחד מבני משפחתו. לצערו, החיפוש העלה חרס – מה שגרם לו להבין כי מצב שוק הבריאות דאז היה לוקה בחסר, וחולים כרוניים רבים נאלצו להתמודד לבדם עם חוסר בפתרונות מותאמים שיוכלו לרפא, לעזור ולהקל על מצבם – בייחוד בתחומים בהם הרפואה הקונבצניונלית לא הצליחה לתת מענה אמיתי.

במרוצת השנים, הצליח ארליך לסייע לאלפי לקוחות מרוצים, ועקב הביקוש הרב היא התרחבה למגוון מקומות ברחבי הארץ, ביחד עם ייצור של מוצרים חדשים ומתן פתרון לבעיות רפואיות נוספות, כמו למשל בעיות פריון, אין אונות ועוד.

כל אחד ממוצרי החברה נבדק ע"י רופאים בכירים ומומחי תזונה בינלאומיים, שאישרו בפה אחד כי אותם מוצרים נמצאו כיעילים והצליחו למגר בהצלחה בעיות ותופעות בריאותיות תוך החזרת אותם מטופלים לשגרת חיים תקינה.

כל אחד ממוצרי החברה מיוצרים לפי התקנים והדרישות המחמירים ביותר בעולם, תוך שמירה על פסי ייצור סטריליים הנחשבים למובילים בתעשייה הישראלית ולסמל איכות.

אם גם אתם רוצים לחיות חיים טובים ובריאים יותר, אנו מזמינים אתכם לעיין באתר שלנו ולמצוא את הפתרון שאותו אתם מחפשים כבר שנים. את המוצרים שלנו תוכלו למצוא באתר או באחת מנקודות המכירה הפרושות ברחבי הארץ.

מבצע לזמן מוגבל –
5% הנחה על כל רכישה!

Open chat