תקנון אתר

תקנון האתר

השלום והברכה לרוכשים והמשתמשים באתר www.better1.co.il  בטר1 

לתשומת לבכם: תקנון זה וכל מסמך וכיתוב המופיע באתר בכל לשון של ניסוח, פונה לשני המינים זכר ונקבה כאחד.  

לבעלי האתר www.better1.co.il  בטר1 הזכות לשנות מעת עת על פי דעתם הבלעדית וללא הודעה מוקדמת את תקנון האתר, מחירים, תכנים, או שירותים העלולים להשפיע על השימוש באתר. ללקוח ו/ או המשתמש באתר לא יהיו כל טענות או תביעות נגד האתר, בעלי האתר ומפעיליו. לכן מומלץ לקרוא בעיון את תקנון האתר מדי פעם, שכן עצם השימוש באתר מעיד על הסכמה מלאה בלתי מותנת ובלתי מוגבלת לתנאי האתר. כל שימוש ופעילות באתר יהיה כפוף לתקנון והתכנים המעודכנים.

יתכן ופרטי המשתמש הלקוח ישמשו לצורך משלוח הודעת פרסום על מוצר או מבצע. להסרה ניתן לפנות אלינו באחד מאפשרויות הפניה המופיעים לקמן.

אתר www.better1.co.il בטר1 בבעלות ומופעל ע"י "בריאות לכל" עו"מ מס'   054215660. בכל עניין ניתן לפנות אלינו ב"צור קשר", במייל  [email protected]  בשירות לקוחות: 1700-70-31-70.  כתובת למשלוח דואר וחבילות: "בריאות לכל" הקבלן 67 ירושלים.

תוכן ומידע 

כל תוכן ומידע המופיע באתר אינו מהווה הבטחה וערובה לתוצאה מסוימת ואינו מהווה כלל המלצה, עצה רפואית או תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי ואין להסתמך על הנכתב באתר. בכל עניין רפואי עליך לפנות לרופא מוסמך. הנחיות המחייבות מטעם משרד הבריאות לגבי נטילת תוספי תזונה: נשים בהריון, נשים מניקות, ילדים ואנשים הנוטלים תרופות מרשם עליהם להיוועץ ברופא. נבהיר שוב: התוכן המתפרסם באתר אינו מהווה המלצה או ייעוץ רפואי ובכל עניין חובה להתייעץ ולקבל חוות דעת רפואית מקצועית מרופא מוסמך. האתר אינו אחראי לכל נזק ישיר או עקיף שייגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות על מידע המופיע באתר.  צילומים ותמונות מוצרים נועדו להמחשה בלבד. 

אתר www.better1.co.il   ובריאות לכל אינה אחראית לכל הפסד ממוני או חסרון כיס, לכל נזק שהוא כולל נזקי גוף שייגרם למשתמש או לקוח האתר או לצד ג' כתוצאה מרכישה באתר או מאי היכולת והאפשרות לרכישה, גם כשהגורם הוא מחדל, טעות, רשלנות מצד האתר ובעליו או מצד הלקוח או צד ג', כולל רכישה שהתבצעה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו, או רכישה ע"י קטין וכיוצא בזה ללא הסכמת ההורים או האפוטרופוס.  

זכויות היוצרים, הקניין הרוחני, פטנטים, סימני מסחר, תוכנות, יישומים, טקסטים, קבצים גראפיים, תמונות, טכנולוגיות, טקסטים, תכנים, אייקונים, יישומים, קודים וקוד מחשב  וכיוצא באלה באתר www.better1.co.il בטר 1 שייכים באופן בלעדי ומלא לאתר. אתר  www.better1.co.il  שומר על זכויותיו וקנייניו באתר ואין באפשרות הכניסה והשימוש באתר משום זכות או רישיון להשתמש בתכולת האתר או בחלקה. 

כל סימון, סימון מסחרי, סמל, לוגו, אזכור, שירות או מוצר של צד ג', מופיע באתר רק כשירות ללקוח ואינו מהווה מתן חסות, פרסום, המלצה או קידום מכירות.   

המוצרים, רכישתם ומדיניות החזרות 

אתר www.better1.co.il ו"בריאות לכל" מאפשר לרכוש מוצרים באופן מקוון במערכת סליקה אוטומטית. כל המידע הרגיש מוצפן ומוגן אוטומטית. אנו מתחייבים שהפרטים שנמסרו בהליך הרכישה (למעט פרטים למשלוח) לא ימסרו לגורם חיצוני כלשהו. 

המחירים המופיעים באתר כוללים מע"מ. ייתכן ויהיו פערי מחירים בין האתר למקומות ממכר אחרים. הלקוח לא יוכל לדרוש מחיר בכל מקום אחר בהתבסס על המחיר המפורסם באתר.

והיה במקרה ולאחר ביצוע הרכישה התברר שהמוצר אזל או כל סיבה אחרת שאין באפשרות האתר לספק את המוצר/ים, האתר יזכה את הרוכש בעלות התשלום ששילם על המוצר החסר שלא סופק בפועל.

עושים אנו כמיטב יכולתנו שמידע והתוכן יהיה נכון מעודכן ומדויק.  עם זאת יתכן והתמונות המצורפות למוצרים המוצעים למכירה באתר אינן תואמות את התמונה העדכנית של המוצר וכן יתכן שינויים ברכיבי המוצרים ו/או במפרט הטכני של המוצר. יובהר שהתמונות הינן לצורך המחשה בלבד ולכן אין האתר אחראי לפער מכל סוג שהוא בין המוצרים לתמונות המוצרים, תיאורם  רכיבי המוצרים ו/או המפרט הטכני. כמו"כ איננו אחראים לכל נזק שיגרם חלילה עקב מידע שהופיע באתר או שהיה חסר באתר. 

עם הגעת המשלוח ללקוח עליו לבדוק ולהשוות את המוצר להזמנה ולחשבונית. במקרה של אי התאמה, טעות בתום לב, או חוסר שביעות רצון, על הלקוח ליידע מידית את בעלי האתר באחת הדרכים המופיעות לעיל והנושא יטופל על ידינו בהתאם לכללי החוק.  

בכל מקרה של אי הגעת המשלוח ליעדו הסופי בגין חרטה או טעות של הלקוח במסירת פרטי משלוח או כל סיבה שהיא, הלקוח ישלם את דמי המשלוח החוזר. 

לאתרwww.better1.co.i  ובריאות לכל הזכות המלאה לבטל ו/או למנוע רכישה באתר ללא צורך בידיעה מוקדמת ו/או במתן נימוקים להחלטה.

הכמות, המגוון, המבצעים, המחירים ואופן הצגתם באתר עלולים להשתנות מעת לעת לפי שיקול דעת בלעדי של בעלי האתר בלבד.  

ביטול עסקה: ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

תוך ארבע עשר יום מביצוע העסקה ניתן לבטלה. עלות שילוח ושינוע המוצר לכתובת "בריאות לכל" תחול על הלקוח וכן ישלם הלקוח את דמי המשלוח הראשוני. 

במקרה של טעות בכיתוב בתיאור המוצר ו/או מחירו, תנאי התשלום או בכל חומר אחר המופיע ומפורסם באתר   www.better1.co.il רשאי מנהל האתר לבטל את עסקת הרכישה ע"פ שיקול דעתו הבלעדית.

המשתמש באתר, הרוכש או המבצע פעולה באתר מחויב להכניס פרטים מדויקים מלאים נכונים ועדכניים. כאשר אחד מאלו שגוי או חסר, עלול להיפגע השירות הניתן על יד האתר ולפגוע ולמנוע את יצירת הקשר החוזר. במקרה שכזה האתר יפעל ע"פ שיקול דעתו הבלעדית ואף ביטול חד צדדי של עסקת הרכישה. 

החזרת מוצר פגום: האתר יחליף מוצר שהגיע פגום ללקוח או יחזיר ללקוח את תמורתו בהתאם ובכפוף לתנאים דלהלן: * המוצר הוחזר בתיאום לכתובת האתר תוך ארבע עשר יום מיום רכישתו.  * המוצר הוחזר סגור באריזתו המקורית מבלי שנעשה בו שימוש. 

מועדון לקוחות: עם בחירתך להצטרף למועדון הלקוחות, נהיה רשאים לשלוח אליך מעת לעת בדוא"ל או בכל דרך אחרת מידע על שירותים, מבצעים, תכנים, כתבות והצעות שיכולים לעניין אותך או כל מידע פרסומי שיווקי. באפשרותך בכל עת לבטל את בחירתך והסכמתך ע"י הסרתך מהמערכת. מתחייבים אנו שפרטיך לא ימסרו לגורמים זרים או כל צד ג'. 

שילוח ואספקת ההזמנה: כחלק ממתן שירות מיטבי שהוא בראש מעיניינו שילוח ההזמנה יתבצע בעדיפות ראשונה במשלוח ישרות עד לבית הלקוח או כל כתובת אחרת שתיבחר ע"י הלקוח, מלבד יישובים שבהם חברת השליחויות עמה אנו עובדים אינם מגיעים. במקרים שכאלה ישלח המוצר בדרך אחרת ולאו דווקא עד לבית הלקוח.

אנו עושים את מירב המאמצים ע"מ שההזמנה תגיע ליעדה במהירות כפי שהוזמנה בעת הרכישה. עם זאת יתכנו טעויות אנוש בליקוט המוצרים והטיפול במשלוח. לכן עם הגעת המשלוח ללקוח עליו לבדוק ולהשוות את המוצר להזמנה ולחשבונית. במקרה של אי התאמה או חוסר שביעות רצון על הלקוח ליידע מידית את בעלי האתר בדרכים המקובלות והנושא יטופל על ידינו בהתאם לכללי החוק.  

מחייבות האתר למשלוחים הינה לתחומי מדינת ישראל בלבד.

זמני אספקת המוצר: זמני הגעת המוצר לייעד הלקוח מוערך ומשוער ב 2-5 ימים מעת ההזמנה. כמובן שיתכן שינויים בזמנים שונים וע"כ אין בעלי האתר אחראים על עיכובים בזמני אספקת והגעת המוצר המוזמן לידי הלקוח. 

שיפוט: ההתקשרות בין הלקוח לאתר www.better1.co.il ובעליו והאמור בתקנון האתר יחולו ע"פ הוראות הדין והשיפוט הישראלי בלבד. 

במקרה של הפרת תנאים אלו הלקוח המשתמש באתר ישפה את בעלי האתר על כל נזק, אובדן רווח, הפסד או כל הוצאה ישירה או עקיפה שתגרם בגינו כולל הוצאות משפט ושכ"ט עו"ד.

בעלי האתר, המשתמש הרוכש מצהירים שיעשו כמיטב יכולתם ליישב כל סכסוך אם יתעורר ביניהם, בשלום ובדרכי נועם ובמידה ולא ייושב כאמור, אזי ידון בבית משפט הישראלי בלבד.